Yatak dururken koltukta uyuma gibi alışkanlıklarınız var mı?

Yatak dururken koltukta uyuma gibi alışkanlıklarınız var mı?

Emin ol tek değilmişim ve cidden şu anda son bir haftadır koltukta uyuyorum yatağımı özlemedim…

Bence alışkanlık değil uykun varsa yatak koltuk ayırt etmessin

Evet sırf bunun için koltukları en rahat olanından seçtik . Daha zevkli oluyor tv karşısında uzanmak .

Evet var, televizyon karşısında koltukta uyuyakalmayi çok seviyorum,neden bilmiyorum ama keyifli oluyor.

Evet yatakta uyumak yerine koltuğu tercih ederim daha iyi geliyor bana

O anki psikolojik durumuma bagli.Yorgunsam eger degil koltuk yerde bile yatarim ama rahatsam tabi ki de yatakda yatarim.

Kendi evimde (öğrenci evimde) yatağımı tercih ederim. Fakat ailemle kaldığım eve gidince nedense koltukta yatmak daha cazip geliyor. Televizyon izleyerek uyuya kalmayı çok seviyorum.

Aynen ya neden öyle :joy: koltukta uyku daha güzel geliyor nedense

Öyle bir alışkanlıgim yok ama tabi arada sırada koltuktada uyuduğum olabiliyor ama pek uyumam koltukta.

Alışkanlık değilde bazen mecburiyetten koltukta uyuyorum gece komşuların gürültüsünden veya eşimin horlamasından uyuyamayınca salonda yatıyorum sessiz olduğu için.

Hayatta rahat etmem uyumam ayık kalırım yinede koltuğu tercih etmem,kendimi bir kutu içinde sıkıştırılmış gibi hissediyorum.

Hayır yatağıma geçmeden asla uyumam,yatak dururken koltukta neden uyuyalım ki.:slight_smile:

Ne zaman koltukta uyusam kabus görüyorum bana iyi gelmiyor. O yüzden ne kadar yorgun olursam olayım o pijamalar giyileyecek yatak da uyunacak başka çaresi yok

Piskolojimd bağlı nerde rahat edersem oraya kuruluyorum bide eve yorgun geldiğim zaman nereyi bulursam orada

Evet bazen oluyor ama yatak koltuk gibi rahat değil.

Evet bazen televizyon izlerken koltukta uyuduğum oluyor . Sonradan yatağıma gitmeye bile eriniyorum gitmiyorum yatakta değil koltukta uyuyorum.

Evet ve bazen bana koltuk yataktan daha rahat geliyor.

Bazen Koltuk insan kalkmak istemiyor. Bundan kaynaklanıyor zannedersem:slight_smile:.

evet çok yaparım mesela bu akşam öyle yapmayı planlıyorum bir şeyler izlerken uyuya kalmak hoşuma gidiyor.