Yav delirecem bir sitede 1 saat makale yazdim gonder diyince sayfa yenilendi offf cok sinirlendim yazim kayboldu

Yav delirecem bir sitede 1 saat makale yazdim gonder diyince sayfa yenilendi offf cok sinirlendim yazim kayboldu cok emek vernistim

Çok kötü olmuş hocam ya.
Keşke worldpad’e kaydetseydiniz önce. Ben öyle yapıyorum arada. Elektrik gitme olasılığını bile değerlendirmek lazım. Geçen gün bana da oldu benzer bir durum. Şey yapın, ayarlardan geçmiş sekmesine girip yazıyı hazırladığınız sayfaya tıklayın, belki o şekilde gelir yine hazırladığınız yazı.

Sinirden hemen siteye uyeligimi sonlandirdim resmen hayallerim yikildi

Lanet site resmen bubi tuzağı kurmuş

Neyse iki soru cevapliyimda keyfim yerine gelsin :male_detective:

Sistemin ne suçu var hocam yapmayın. Oluyor arada öyle. Sayfadan birkaç saniyeliğine çıksanız dahi sayfa kendi kendine yenilenebiliyor. Tarayıcı kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Zaten mobilde oluyor bu tür durumlar. Bilgisayarda hiç sıkıntı yaşamadım şahsen. Siz yine hazırlarsınız bence yazınızı. Platinumlar da artsın, renklilik olur sitede. :slight_smile:

yok artik 1 ay makale yazmam bu sinirden sonra

bak sinirden profil resmim şreğe döndü yakinda eşek yaparim

:smiley: Geçer hocam o sinir. Hazırlarsınız. Bir şey olmaz, ele yapışmaz. En fazla bir saatte hazırlanır bilgisayardaysanız.

Çok kötü bir durum gerçekten seni anlayabiliyorum. Bende staj yapıyorum bir gün boyunca neler yaptığımı ayrıntılı bir şekilde çok uzun yazmıştım tam kaydederken sayfa yenilendi bütün yazdığım boşa gitti bu yüzden küstüm 3 gündür staj günlüğü doldurmuyorum pişman mıyım asla.

ben Word formatında yazıyorum ve kopyalıyorum bu yüzden. Başka konularda tecrübe edinmiştim böyle şeyler.

Sinirlenmemek elde değil kolaymı alın teri o kadar uğraşıyorsun son gün ise toparlamak zor olur, ama önünde günlerin varsa öfkelene öfkelene tekrar yazıcaksın başka yola yok geçmiş olsun.