Yay burcu erkeği özellikleri nelerdir? Yay burcu erkeği hangi burç ile anlaşabilir?

Yay burcu erkeği özellikleri nelerdir? Yay burcu erkeği hangi burç ile anlaşabilir?

Yay burcu erkeği sakin ve sessiz bir burçtur. Bağıran veyahut egolu hiçbir burç ile anlaşamaz.

Yay burcu erkekleri son derece kibar, efendi olarak bilinir. Böyle yaşamayı hayatları boyunca isterler. Sevecen, cana yakın ve ılımlı, arkadaşları tarafından da oldukça sevilirler. Geçmiş yanılgılarından ders alırlar. Çocuksu yapıları bulunur ve fizikleri daima iyidir. En iyi arkadaşlık kurabileceği burçlar ikizler, terazi ve kovadır. İlişki konusunda ise kova ve ikizler ile yakınlık kurabilirler.

Yay burcu oldukça mulayim, nazik, bilgili entelektüel bir kişiliğe sahiptir. Kova, ikizler ve Terazi ile anlaşabilmektedir.

Yay burcu erkeği genelde kibar efendi ve hoşgörülü kimselerdir yay Burcu’nun en bilinen özelliği gezmeyi çok seven ve yeni yerler keşfetmeye bayılan bir burç özelliğidir genelde yay burçları kadınlar ve erkeklerde en çok görülen ve en çok popüler olan özellik gezmeyi çok sevmeleridir Mac kısıtlanmakta yay burcu erkeği genelde kibar efendi ve hoşgörülü kimselerdir yay Burcu’nun en bilinen özelliği gezmeyi çok seven ve yeni yerler keşfetmeye bayılan bir burç özelliğidir genelde yay burçları kadınlar ve erkeklerde en çok görülen ve en çok popüler olan özellik gezmeyi çok sevmeleridir ve Kısıtlanmaktan son derece nefret etmektedirler bu yüzden kendilerini kısıtlayan ve kısıtlamaya çalışan kimseleri hayatlarına sokma kısıtlanmaktan son derece nefret etmektedirler bu yüzden kendilerini kısıtlayan ve kısıtlamaya çalışan kimseleri hayatlarına sokmayı pek tercih etmezler.