Yay erkeği ve koç kadınının uyumu nasıl olur?

Yay erkeği ve koç kadınının uyumu nasıl olur?

İkiside otoriter bir yapıya sahiptir. Bir birlerine saygı duydukları sürece seviyeli bir ilişki olacaktır.

Bence bu tür şeylerle kafanı yorma, bol bol kitap oku

Yay erkeği ile bir ilişki yürütmek çok zor. Koç Burcu kadını ile pek anlaşabileceklerini sanmıyorum.

Yay burçları kadın erkek farketmeksizin çok uyumlu bir burçlar genel olarak herkesle anlaşırlar o yüzden koç burcu ilede anlaşır.

Her ikisi de ateş grubu burcudur. Hareketli yaşamı, hayattan keyif almayı, riske atılmayı, girişkenliği, yeni yerler ve insanlar keşfetmeyi severler. İkisi de özgüvenlidir. Koç kadınlarını idare etmeyi her burcun erkeği başaramadı da yay erkeği kolaylıkla uyum sağlayarak başa çıkabilir. Birbirlerine üstünlük kurma yarışına görmedikleri sürece uyumlu bir çift olabilirler.

Ne kadar yetiştikleri çevre etkili olsa da her ikisi de grubu oldukları için birbirlerine saygı duydukları an harika bir uyum yakalama şansları vardır.

Uyumlular anlaşırlar.

İnsanlar hangi burçtan olursa olsun iyi iseler anlaşırlar ama kötü iseler anlaşamazlar

koç erkeği yay kadını olan tersi bi durum kuzenim evli yine koç ve yay burçları gayet iyi anlaşıyorlar zaten ikiside ateş grubu anlaşırlar illa yeter ki ilişki de çok kasmasınlar.

Yay erkeği ve koç kadınının uyumu nasıl olur?

Yay erkeği ve koç kadınının uyumu güzeldir, ikisi birbirine uyumludur, ikiside eğlenmeyi severler.

İkisi de ateş grubu olduğu için uyumlu olduğu söylenilse de bence değiller. Koçun otorite isteği yayın fazla rahatlığı bu ilişkiyi bitirebilir. Ama iyi arkadaşlık kurabilirler. Diyalogları iyidir.