Yayıncılar neden bu kadar eleştiriliyor?

Yayıncılar neden bu kadar eleştiriliyor? Neden para kazanmamalarını istiyorlar?

Yayıncıların oturduğu yerden sabahtan akşama kadar oyun oynayarak para kazanıldığı düşünülüyor. Örnek olarak Jahrein’i verelim. Sürekli oyun oynayarak kazanılan parada emek olmadığını savunuyor küçük yaştaki izleyicileri. Yaptığı işin kolay olduğunu, dışarıda bin kat zor meslekler olduğu halde kendisinden az para kazandığını söylüyorlar. Aslında bence insanları kendi oynadığın oyunu izletmeye bağlamak oldukça zor bir iş. Düşünsene oyunu sen oynuyorsun ve yanındaki sadece seni izliyor. Bunun için keyifli bir muhabbetin olmalı. Yaratıcı olmalısın, akıllı ve üretici bir kişiliğin olmalı ki insanları bağlayabilesin. Donate atanlar da zaten yayını beğendiği için atıyor ya da ismi ekranda gözüksün diye. Ama ben insanların başaramadığı her şeyi acımasızca eleştirdiği kanaatindeyim.

Tamamen kendi şahsi görüşüm daha dünyayı bilmeden oturup insanları yargılıyorlar. Oradan buradan bilmeden insanları eleştiriyorlar ve ayrıca bu eleştirilerini ters bir üslupla yapıp bunun üzerinden prim yaparak para kazanıyorlar ve birçok insan bu sözleri inanarak “tamam bu adam doğru söylüyor” deyip genç nesillerin beyinlerini çekiyorlar. Aslında yaptıkları şey kocaman bir saçmalık bence belli başlı bir iki yayıncı haricinde diğerlerinin çöp olduğunu düşünüyorum. Ayrıca yabancı kaliteli birçok yayıncı var bunları izlemeni öneririm adamlar çok kaliteli içerik yapıyor ve tüm düşüncelerini kanıtlar nitelikte örnekler veriyor.

Eleştirilmelerinin en büyük sebebi taraflı yayın yapılmasıdır. Haber kaynağı önemsenmeksizin doğru veya yalan olduğu kesin olmadan haber yapılması da en büyük tepki çekme nedenlerinden biridir. Bu sebeple de birçoğunun para kazanması istenmiyor.

Yayıncıların eleştirilmesi tamamen siyasi olarak yansıyor günümüze.Medya çok güçlü bir etkendir.Toplumlarda bireylere ulaşmanın en kolay yoludur.Bu anlamda insanlar üzerinde büyük bir güçtür.Olumlu eleştiriler her zaman yapıcı olur.Kötü bir dille eleştirmek maddi anlamda zorda bırakmak doğru değildir.Herkesin birbirine olması gereken saygıyı gösterip,adaletli bir yaklaşım içinde olunduğu sürece sorunların daha kolay çözüleceğini ,hoşgörü içerisinde olmanın fayda sağlayacağını düşünüyorum.

Örneğin benim kanalıma sadece disklike atmak için gelenler var adam siyasi kişiliğimi beğenmiyor bende onları görmezden geliyorum insanları vericeniz en büyük zarar onları görmezden gelin kendinizide iyi hissedersiniz…

Yayıncıların eleştirilmesi bence yanlış. Sonuçta o insanlar orda toplumdaki oyun meraklısı kişiler eğlendirip, oyunla ilgili bişiler öğretiyorlar. Oturdukları yerden para kazanıyorlar helal değil falan bence yanlış çünkü, insanlar onları sevdiği için onlara bir miktar bağışta bulunuyor. Veyahut da abone olup kendi de bazı şeylerden fazlasıyla yararlanıp hem de, yayıncıya yardımda bulunmuş oluyor.

saygısızca konuşup duruyorlar çünkü direk yanlış konuşuyolar