Yazın bahçeler nasıl daha keyifli hale nasıl getirilebilir?

Yazın bahçeler nasıl daha keyifli hale nasıl getirilebilir?image">image

yazın bahçeler daha renkli çiçekler ekilebilir bahçeler temizlenip çocuklar için parklar yapılabilir.

Renkli çiçeklerle, oturabileceğimiz vakit geçirebileceğimiz bir alan yapılarak daha keyifli bir hale getirilebilir.

yazın bahçeler semaverle çay yaparak bahçelere masa koyup oturarak eğlenceli hale getiririz

Tüm aile toplanarak çocukların cıvıltısı güzel anılar daha ne bu kadar mutlu edebilirki insanı


Yazın bahçenizi daha keyifli hale getirmek amacıyla rengarenk güzel kokulu çiçekler ekebilirsiniz. Bahçenizde yemek yiyeceğiniz bir masa koyabilirsiniz. Salıncak kurabilirsiniz. Küçük çocuğunuz varsa basit bir oyun parkı yapabilirsiniz. Bahçenizde yeterli alan mevcutsa bir havuz yaptırabilirsiniz.

Alan varsa eğer çardak düşünülebilir. Keyifli zamanları dışarıda geçirmek amacıyla. Bunu. Dışında minik spor aktivitelerinin yapılması da olabilir, örneğin tenis masası çok yer kaplamaz ve kaliteli zaman geçirmiş oluruz. Dekoru da canlandırmak keyifli olacaktır. Çiçekler de başlıca çözüm.

Kocaman bir masa öncelikle. Eş dost birlikte yemekler kahvaltılar yapılır. Bol bol renkli çiçekler. Hamak,salıncak. Çoluk çocuğun oynaması için alan yaratmak.

eğer bahçeniz yeterince büyükse ekim biçim yaparak hem çok iyi zaman harcanır ve estetik açıdan bahçeniz daha hoş bir görüntü yaratılır

Büyük bir bahçen varsa güzel bir pergole kurup zemin kısmına küçük bir masa yerde yastıklar ve ışıklandırma sistemi ile güzel görünür. Ek olarak bir sürü renkli çiçekte güzel görünebilir.

Bahçe salıncağı , çiçekler ekerek ,dekorasyon yaparak ve güzel bahçe mobilyaları alarak bahçemizde keyif yapabiliriz.

Bahçemize rengarenk ve çeşit çeşit çiçekler, ağaçlar dikerek göze hoş bir şekilde hitap eden bir bahçe hazırlayabiliriz. Ayrıca buna da ek olarak, bahçemizde sürekli keyifli vakitler geçirmek için masa ve sandalye de koyabiliriz, oturup çayımızı kahvemizi içip şık bahçede keyif alabiliriz. Hatta bahçe salıncağı da alıp daha bir güzel vakit geçirebiliriz bahçemizde.


Yazın bahçeye renkli çiçekler dikerek, çardak koyarak eğlenceli hale getirebilirsiniz.

bana göre çiçeklerlen, ağaçlarlan, fidanlarlan başka bunun gibi çok alternatif var bahçenizde bir salıncak olması daha eğlenceli hal alabilir.

Renkli çiçekler, güzel ışıklandırma, aile bireyleri ve arkadaşlarla oturabikeceğiniz güzel ve rahat bir alan, küçükler için eğlenebileceği alanlar, evcil hayvanlarınınız için koyacağınız kulübeler ile gayet hoş ve sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz.

Süs havuzu, rengarenk çiçekler, salıncak ve bol yeşil alan=huzur :slight_smile:

Daha otantik bir peyzaj düzenlemesiyle farklı renkli bitkiler bulundurarak olabilir.

  • Öncelikle bahçeye rengarenk çiçekler ekebiliriz.
  • Tüm ailenin,gelen misafirlerin oturup hep beraber akşam çay içebileceği masa,çardak tarzı oturabileceğimiz bir yer yapabiliriz. ![image|320x320](https://sorhadi.net/uploads/default/original/1X/1617469517-348234-uuu.png)">![image|320x320](https://sorhadi.net/uploads/default/original/1X/1617469517-348234-uuu.png)
  • Bahçedeki çiçeklerin arasına renkli renkli ışıklar kullanabiliriz. Hem akşamları aydınlatmış olur hem farklı bir hava katabilir.
  • Ağaca bir hamak bağlayıp çocukların rahatlıkla eğlenip sallanabilmesini sağlayabiliriz.![image|320x320](https://sorhadi.net/uploads/default/original/1X/1617469412-934486-sss.png)">![image|320x320](https://sorhadi.net/uploads/default/original/1X/1617469412-934486-sss.png)
  • Bahçeye güzel bir süs havuzu gibi dekorasyonlar yaptırabilir, onu izleyip su sesiyle hayallere dalabiliriz. Hatta kendi imkanlarınızla bile bunu yapmak mümkündür. ![image|320x320](https://sorhadi.net/uploads/default/original/1X/1617469455-791373-ppp.png)">![image|320x320](https://sorhadi.net/uploads/default/original/1X/1617469455-791373-ppp.png)
  • Yeni dekorasyon eşyaları alarak, yeni çiçekler ekerek yeni bir tarz oluşturabilirsiniz.

    Bahceye salıncak kurmak çocuk veya yetişkin her türlü yaşa hitap edebilir