Yengeç burcu erkeğinin özellikleri nelerdir?

Yengeç burcu erkeğinin olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir ? Yengeç burcu erkeklerinin aşk hayatı nasıl olur ?

Güler yüzlü , herkese sevecen yaklaşan , kuşkucu , aile ve iş arkadaşlarıyla iyi geçinen burçtur.

Kesinlikle çok duygusallardır , düzenlidirler , sorumluluk almayı severler ve çok şefkatlilerdir .

yengeç burcu erkeği veya tadını genelde ılımlı ve samimi olur arkadaşlık bağları güçlüdür

Bu burçtaki erkekler sessiz sakin ılımlıdır. Sorumluluk sahibidir verilen görevi yerine getirir.

Çok cana yakınlar , güler yüzlüler ve çok duygusallardır. Aşk hayatlarında genelde bağlıdırlar ama sevgi görmeyi çok bekleyen bir burçtur

Konuşkan, sempatik, güler yüzlü, cana yakın, arkadaş canlısı, sosyal, sadık ve iyi niyetli erkeklerdir genelde ayrıca gezmekten ve seyahat etmekten çok hoşlanırlar. Tek kötü yanları fazla alıngan olmaları ve çabuk kırılmalarıdır.

düşünceli, sevgi dolu,kırılgan ve duygusaldırlar. Karşı taraftan da sürekli aynı şekilde yaklaşım beklerler. Aile onlar için her zaman önce gelir. Özellikle anneye çok düşkündürler

Sakin ve dengeli yapıları onları bulundukları ortamın en sevilen kişisi haline getirir ve duygularını çok derin hissederler, gizemli bir tablo içinde yaşarlar. Sevilen ve aranılan insanlar olduğu için bulundukları ortamın şartlarına çok çabuk uyum sağlarlar asla şikayet etmezler ve edenlerden de hoşlanmazlar.Aile kavramı çok fazla oldukları için ailesine önem verir

yengeç Burcu :cancer: duygusal, merhametli bir burçtur. Yengeç :crab: Burcu erkeği, evcimendir, ailesine düşkündür. Yengeç Burcu erkeği kendi alesine aşırı düşkünlüğü nedeni ile eşi ile arasında problemler yaşayabilir.

:cancer::crescent_moon: Yengeç burcu su grubundan, Ay yönetimindeki bir burçtur. Ay duyguları temsil ettiği için yengeç erkekleri de duygularının hakimiyetinde yaşayan bir erkektir. Onun için gelgeç ilişkiler pek bir şey ifade etmez. O sevgiyle bağlanacağı, sahipleneceği bir eş arar. Sevdiklerine karşı çok koruyucu, kollayıcı, şefkatli bir tavır sergiler. Ailesine ve aile kavramına çok düşkündür. Milliyetçi ve gelenekçi yanları ağır basar. Geçmişe çok önem verir. Eski eşyaları ve fotoğrafları atmaya kıyamaz. Dostlukları genelde uzun sürelidir. Özel ilişkilerde biraz utangaç olabilir. Duygularını derin yaşar ve dile getirir. En sadık erkeklerdendir ve herkesten sadakat bekler.

güler yüzlü olması umursamaz olması kuşkucu olması çevresiyle iyi geçinen burçtur

aile kavramına çok bağlı olmaları ailelerinin çoğu şeyden önce gelmesi annelerine verdikleri değer özellikle insanları anlayabilmeleri ve empati duyguları yüksektir romantik sevdiklerine değer veren elde tutulması zor ama tutulduğu zaman dünyanın en mükemmel insanı gibi hissettiren bir burçtur onla olması zordur ama çokta tatlıdır :slight_smile:)

Yengeç burçları genelde bağlanamama sorunu yaşarlar aile hayatlarını oluşturmak için çok zorlanırlar ve yaşamlarında özgürlüğü severler.İkili ilişkilerde karşı taraftan ilgi beklerler alıcıdır.

Oldukça duygusal yapıya sahiptirler.Aile bağları ve ilişkilerinde duygusal davranışlar sergileyebilirler.Anlayışlı bir yapıları vardır.Olaylara mantıklı değil duygusal tarafından bakarlar.