Yengeç burcu kadını ile balık erkeği anlaşabilir mi?

Yengeç burcu kadını ile balık erkeği anlaşabilir mi?

İki burç da çok huzurlu ve sakin olan
ve merhametli özellikleriyle bilinen burçlardır.Bu burçlar eğer hayatlarını birleştirirlerse çok huzurlu bir yaşam sürmeleri kaçınılmazdır.

gayet iyi anlaşacaklardır çünkü iki burçta oldukça uyumlu ve sakinlerdir bu iki burç evlendiğinde dahi mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceklerdir.

Gayet iyi anlaşacaklarını düşünüyorum fakat bu tabi erkek ve kadının durumunada göre dwğişebilir ama iyi anlaşırlar

Birbirlerinin dertlerini dinleyip çözüm bulabilecek iki mükemmel burçtur.
Her şeyi sorunsuz masaya koyup sorunsuz tartışabilecek uygun kişilerdirler.


Yengeç duygusal olduğu için anlaşamazlar

her iki burç da su grubu burçlarından ve hayatları boyunca kalpleri ile karar verip hareket eden insanların burçlarıdır. Empati duyguları gelişmiştir. Karşılarındaki insanların duygularına önem verirler. Nezaket ve uyum hayatlarında önem arz eder. Bu şartlar altında güzel ve uzun süreli birliktelik yaşayabilirler. Şöyle bir tehlike olabilir; bu kadar duygusal bir çiftin hayattan kopuk yaşaması da muhtemeldir. Bir köşeye çekilip insanlardan uzak bir hayat kurma eğilimine girebilirler. Nahif insanlar için toplumsal yaşam biraz tatsız olabilir.

Balık erkeği, mesleki olarak yetenek ve eğilimlerini tatmin edecek sanatsal yaratıcılık gerektiren faaliyetlerle ilgilenir. İkiniz de su grubundan olduğunuz için birbirinizi çok iyi anlarsınız. Çok hassastır ve sizin ruhsal sarsıntılarınıza ortak olur ve daima öneri ve hareketleriyle yanınızdadır. Eğer depresif bir ruh haline girerse, sizden onu yönlendirmenizi bekler. Siz, işinde başarılı olmak için ona gerekli motivasyonu sağlayabilecek bir kadınsınız. Güvenlikte olma ihtiyacını çok fazla hissettiğinden birlikte yaşayabilmek için her şeye dikkat eder.