Yeni katılan arkadaşlara :)

Aramıza yeni katılan arkadaşlar var . Sormak istediği ve bilmediği şeyleri yazsınlar yardımcı olalım :slight_smile:

Platin üye nasıl oluruz, kaç günde oluruz gold üye olmanın faydaları nedir biraz bilgiye ihtiyacım var doğrusu :slight_smile:

Görende seni sitenin kurucu üyesi sanacak :smiley:

Tamda adamına sormuşsun kelin ilacı olsa kafasına sürerdi :smiley:

Bildiğim kadar anlatayım Genel olarak yazı editörünün kullanıldığı, kopya içermeyen (özgün) ve ağırlıklı olarak bilgi kategorilerinde verilen en iyi cevaplar ve soru-cevap aktifliğinin düzenli olarak ilerlemesiyle üye Platinum üyelik için değerlendirilir.

Yakında olursam :smiley: görürsün :smiley:

Gold üye diğer silver , bronz üyelere nazaran daha fazla kazanç sağlıyor :slight_smile:

Ben ilk başta pek anlayamadım ama sonradan çözdüm. Hala bazı şeyleri pek anlamıyorum. Keşke herşeyin anatıldığı bir yer olsaymış

Silver Ken soru sorabiliyor muyuz.

Soruları sorma bazında evet bazen bende takılıyorum ama anlayamadığınız olunca sorun bildiğim kadarıyla cevaplayalım :slight_smile:

yaklaşık 30 cevap verdikten sonra soru sorma yeri açılıyor. Silverken soru sorabilirsin tabi :slight_smile:

… kurucu üyesisin sanacak. Olmalıydı. keşke bir de cümleyi doğru bitirme gayretinde bulunsaydın.
yazmak İçin yorum yazmayın lütfen!

Kazançlarla ilgili bilgiye buradan:
https://sorhadi.net/d/111410-detayli-kazanc-sistemi

Üye statüleri ile ilgili bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz:
https://sorhadi.net/d/111412-site-kurallari-ve-bilgiler

Aslında ben 2 yoldur burdayım. Ama uzun süredir yoktum. Benim zamanımda para yatırma olayı farklıdı, en az 25₺ olunca yatıyordu deve hemen yatardı.
ama şimdi 50₺ olmuş ve galiba başka şartlarsa var ay sonu belli gün mü ? Tam olarak nedir ?

soru hangi kısımdan soruluyor

valla ben soru sora öğrendim site çok kapsamlı ve halende bilmediğim çok şey var zamanla öğrenirsin

Ana sayfada sor hadı logosunun altında soru sor yazan kısım var eger bılgısayardan giriyorsan .

Evet maalesef şuan pandemi sürecinde siteyi kapatmaktansa bu şekil yapmışlar. Sınır bakiyesi olarak 50 tl olması gerek. Ödeme için ben de net bilmiyorum ama ay sonu çarşamba diye biliyorum. İçeride ödeme talebim var ay sonunda talep etmiştim yatarsa tekrardan bilgilendirme yaparım sızı :slight_smile:

Bir kaç gün oldu geleli güzel bir site ama anlamaya çalışıyorum sanırım zamanla anlayacağız mantığını tam olarak. Soru sorma konusunda biraz sıkıntılarım var . Bakalım buralarda olursak alışırız sanırım:slight_smile:

Soru sorarakmı daha cabuk ıllerlerım yoksa cevaplayarakmı. Bende yenı katıldım. Fazla bı bılgım yok…