Yeni kripto para Pİ Network Pi coin

2019 yılında Stanford üniversitesinde okuyan 3 arkadaş tarafından başlatıldı. Bitcoin gibi bilgisayardan değil de telefon üzerinden kazımı yapılıyor. 2020 yılının çeyreğinde geleceğin Bitcoin’i olarak adlandırlan pi coin şuan yeni pazarlar arıyor.

Bende indirdim daha önce, birikiyor şuanda, bakalım sonu nasıl olacak, davet kodu olmadan üye olunmuyor benim bildiğim. İndirmek isteyen olursa

lkmnalts davet kodunu kullanabilir. Bende faydalanmış olurum, beraber kazanırız.

Pi Stanford doktoraları tarafından geliştirilen, dünya genelinde 10 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için ([Pi Network - Pi Blockchain, Community & Developer Platform] ) linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı adımı (lkmnalts) kullanın.

Bence Bitcoin kadar tutmaz. Alt Coinler gibi Bitcoin’in altında kalır.

Bitcoin gibi uçuk fiyatlara ulaşacağını sanmıyorum. Ama bu zamanlarda çıkan hangi coin varsa yükseldi. Bu da yükselir bakalım.

Bitcoine yatırım yapmadım diye pişman olmuştum. Pi coinde bitcoin gibi olmasın diye katıldım. Bizden çıkan bir şey yok. Uygulama yüklüyorsunuz. Referans olmadan oturum açamıyorsunuz bunun için “rofnak” yani benim referansımı kullanabilirsiniz. Günlük telefondan girip coin alıyorsunuz. Tam anlamıyla kar yapıp yapmayacağı 2021 in ilk çeyreğinde belli olacak. Şuanda 400 000 kullanıcısı varmış. 1 milyon ile 10 milyon arasında kullanıcı girişi kapanacakmış. Bu tür şeylerde umudu olanlar kullanıcılara kapanmadan giriş yapsalar iyi olur. Bu bilgileri sizlerle paylaştım zaten mecbur referans yazmanız gerekiyor. Bir teşekkür için referansa “rofnak” yazarsanız mutlu olurum.

Pi Stanford doktoraları tarafından geliştirilen, dünya genelinde 10 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/rofnak linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı adımı (rofnak) kullanın.

Daha önce hiç duymadım ilk defa şu an okuyorum umarım faydası görülür.

Arkadaşlar evet güzel bir uygulama olabilir lakin bu sitede link paylaşımı yasak muhtemelen uyarı alabilirsiniz :slight_smile:

Yatırım yapmaya başlasam mı bilemedim. Değer kazanırsa yatırım yapanlar zengin olacaklar.:grin:

Bitcoin üzerinden ilk çıktığında herkes büyük paralar kazandı halada kazanmaya devam eden bir çok insan bulunmakta bu pi coin’de insanlara para kazandırması ön görülebilir. denemekte yarar var ek olarak telefondan olması da kolaylık sağlıyor.

umut fakirin ekmeği ver babam ver :grin: keşke bi borsaya çıksa ve devam etse yoluna. Ne zaman çıkacağı da belirsizliklerle dolu . Bende de var ama kimseye tavsiye vs vermem kendim deniyorum

Bitcoin kadar tutmaz demeyeceğim. Öyle bir sistem geliştirirler ki bitcoini geçebilir. O nedenle şirkete başarılar diliyorum. Umarım bizlere de faydası olur.

Ben kullanıyorum bu uygulamayı. Umarım bitcoin kadar yükselir. Hepimiz kazançlı çıkarız.

Valla ben bitcoinide gecer die dusunuyorum arkadaslar.herkez ona sarildi artik .

Bitcoin gibi yükseleceğini sanmıyorum kyc kontenjanları var. Yani kimlik doğrulaması güvenilirliği hakkında emin değilim.

Bitcoin gibi yükseleceğini sanmıyorum kyc kontenjanları var yani kimlik doğrulaması ,güvenilirliği hakkında emin değilim.

Bitcoin gibi yükseleceğini sanmıyorum kyc kontenjanları var yani kimlik doğrulaması ,güvenilirliği hakkında emin değilim.

Alt coinlerden farksız olduğunu düşünüyorum Bitcoin kadar tutmaz bence çünkü piyasa kabul görmedi daha

Ben ücretsiz kazmaya başladım . Umarım bizimde şans yüzümüze güler . Kısmet bu işler.

Pi Network, kazım sonucu elde edilen Pi Coin’lerin nakit veya yatırım araçlarına dönüşümü dışında, coinlerle direkt alışveriş (ürün/hizmet) imkanı sunacak gibi de görünüyor. Yeniliklere ayak uydurmak konusunda çekingen davranmamak gerektiğini düşünüyorum. Verilerimiz paylaşılmadığı müddetçe tek kaybımız; her gün harcanan yaklaşık 10 saniye.

Henüz Pi Network’te yerinizi almadıysanız yapmanız gerekenler basit. Öncelikle uygulamayı telefonunuza indirmelisiniz. Kaydınızı tamamlarken size referans olan kişinin referans kodunu istenen alana girmeniz şart. Network yani ağ oluşturulduğu için, hepimiz bu zincirin birer parçası haline geliyoruz. Dilerseniz “gncrts” referans kodunu kullanarak 1 Pi kazanabilirsiniz.

Kayıt işlemlerinizi tamamlandıktan sonra profil bölümünden telefon numaranız veya Facebook adresinizi onaylamalısınız. Onaylanmayan profillerde biriken coinlerin sizden geri alınma riski bulunmakta. Kurulum tamamlandıktan sonra her gün bir kere ana sayfada bulunan yeşil ikona tıklayarak kazım başlatabilirsiniz.

Pi Network öncülüğünde, adından söz ettiren diğer ağlar ise: “Bee Network” ve “Time Stope” uygulamaları. Aynı mantıkla, bu uygulamalarla da şansınızı deneyebilirsiniz. Yukarıda verdiğim referans kodunu bu uygulamalarda da kullanabilirsiniz. Kolaylıklar! :slight_smile: