Yeni tanışılan birine ne zaman telefon numarası verilir?

Yeni tanışılan birine ne zaman telefon numarası verilir?

Bence çok uzatmaya gerek yok numara konusunu güzel sohbet ediyorsak anlaştı isek verebiliriz bir iki gün içinde

Telefon numarası verilir hemen kafa yapısı uymazsa konuşma kesilir. Bir problem yapacak olan insan her türlü yapar zaten.

Yeni tanıştığın birisine telefon numarası verilir ama gerçekten iletişim kurmak istiyorsan verilir, ama bu kişiye karşı kanın ısınmadıysa ve konuşmayı daha fazla uzatmak istemiyorsan telefon numaranı vermeye gerek yoktur.

Bu kişilerin arasında ki iletişimle alakalı olan bir durum verilir tabi ki tanışmak için iletişim şart

Ben ilk anda bile vermekten çekinmiyorum açıkçası.
Değişik, farklı anlamlar yüklemiyorum numara vermeye.
Sağlıklı iletişim için gerekli olan şeylerden biri bu.

yani yeni tanıştığı birine iletişim kurmak için hemen verilir yoksa güvenilir olup olmadığını nasıl anlayacaksınız.

eğer numara isteyen birine numara hemen verilirse bu karşısındaki kişinin ya kolay biri olduğu ya da güvensiz biri olduğunu gösterir o yüzden numara genellikle 4 veya 7 gün içerisinde verilmelidir

Hemen telefon numarasını vermeyi doğru bulmuyorum. Kafa yapısı uygunsa, istenilen güveni verebilirse konuşmak istenilirse verilir telefon numarası.

Ne zaman güveniyorsak o zaman verilmeli. Çok falza da bekletilmesi gerektiğini düşünmüyorum.

Hemen verilebilir ya sonuçta engelleme denilen bir özellik var ve eğer saçma salak sitelere felan senin numaranı yüklerse de idari konuda soruşturma açma hakkın var.

yeni tanıştığınız birine bence hemen telefonunuzu vermeyin yani biraz olsun huyunu suyunu öğrenin gerçekten anlaşabileceğiniz bir tepsi ozaman verebilirsiniz.

Bir hafta sonra verilebilir , pat diye telefon almak saçma olur .

Bence verilmesi pek doğru değil sonuçta yeni tanışmışsın ne olduğu belli değil belki psikopat.

İster aynı gün ver ister bir ay sonra ver. Sonuç aynı oluyor sonuçta ikisinde de. Rahatsız olunduğunda her yerden engellersin olur biter.

Kişiye telefon numarası nazik bir şekilde verilir ve karşımızdaki insan istemiyorsa da saygı duyulmalıdır.

Tanıştığı zaman verilebilir haberleşmek ya da konuşmak için verilirse hem birbirlerini daha çok tanıma fırsatı olur.

İletişime geçtiğiniz kişi size gerekli olan güveni veriyor ise sizde o güvene cidden inanmış iseniz verilebilir

Hemen verilmez tabiki , kimdir , nedir , huyu suyu nedir bi öğrenilir . Sonuçta ilk tanışmada kimse anlaşılmaz, bir müddet konuşulur, uygunsa numara verilir .

Bu kişinin istediğine göredir, karşındaki kişi telefon numaranı istiyorsa, önce biraz Düşünmek gerekir, hemen pat diye telefon numarası herkese verilmez! birkaç defa gelip görüşüp konuştuktan sonra eğer güven veriyorsa Ondan sonra telefon numarası verilir.