Yolcu otobüsü su kanalına düştü, 40 ölü!

Olay Hindistan'ı yasa boğdu. Otobüs tamamen suya gömüldüğü ve en az 40 ölü olduğu biliniyor.image">image

Allah rahmet eylesin , nasıl kötü bir durum . Aracın hali bile felaketin ne kadar ağır olduğunu gösteriyor .

Çok üzücü 40 kişi dile kolay allah yakınlarına sabır versin çok vahim bi olay.

Allah rahmet eylesin. Ne kadar da zor kırk kişi birden. Yakınları için çok zor olucak.

Bu kadar ölü sayısı gerçekten çok fazla.Allah kimseye böyle birşey yaşatmasın.

Allah rahmet eylesin, Allah ailelerine, yakınlarına sabır versin. Çok üzücü bir durum 40 kişi ne demek yaralılara geçmiş olsun.

Şoförün yaptığı tamamen dikkatsizlik. Sadece bu. Nasıl becerdiyse artık. Ama
Çok kötü bir haber. 40 Can 40 canlı aga. Hayatını kaybetmişler çok üzücü çok.

Bunlarda ne dikkat var nede insan güvenliği. Kullandıkları araçlar zaten Allah’a emanet.

Allah rahmet eylesin.

Kötü bir olay.

40 sayısı biraz fazla.

Şoförün hatası galiba.

En az 40 birde daha fazlada olabilir yani :smirk: neden su kanalına düştü acaba duramadı mi ne oldu ölenler için Allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin. Neden su kanalına düşmüş bilmiyorum ama baya kötü olmuş.

Çok fazla ölü varmış. Nasıl bir dikkatsizlik bu ya, o kadar canın o kadar ailenin nasıl vebalini vericek. Allah rahmet eylesin.

Allah yardımcıları olsun…

Ay çok kötü bir durum gerçekten. Allah yardımcıları olsun ne denirki başka.

Allah rahmet eylesin çok kötü bir durum çok üzüldüm böyle olaylar yaşanmayabilir 2 yol yapılacağına 1 yol yapılsın ama her türlü güvenlik önlemi alınsın bir yol uzun ama güvenli biri kısa hızlı ama güvenlik önlemi yok çoğu şehirler arası yoldada bu böyle kamyoncu bir arkadaşım var bi şehre giderken arkaşları ile eski yolmu yeni yolmu diye soruyor

Hindistanda bu tür olaylar sık sık oluyor ama bu sefer baya kötü olmuş ulusal yas ilan etmeleri lazım

Çok üzücü bir olay.Allah rahmet eylesin.40 tane can kolay değil rabbim ailelerine sabır versin.

Hindistan kalabalık bir ülke olduğu için ulaşım araçlarında hep kapasitenin üzerinde yolcuların varlığı görülmüştür. Şuan bu kazanın sebebi bile yolcu sınırının aşılmasından dolayı olması beklene bilir.

en az 40 ölü diyorlar ya Allahım çok kötü. çok fazla dikkat edilmesş gerekiyor ve yani 3 5 ölü değil resmen 40 kişiye sebep olunmuş. Allah rahmet eylesin. aileleri için çok üzücü bir durum bu. ailelerine maddi destek çıkılsın bir şeyler yapılsın ama canlarının karşılığı elbette bu değildir ben öyle düşünüyorum ki en azından yüzde bir onları sevindirecek bir haber ile karşılarına çıkılması gerekiyor.

Allah korusun ya çok kötü bir durum hele böyle ülkelerde insan hayatının ne kadar değersiz olduğunu düşününce daha da kötü kimse umursamaz birinin ölmesini insana çok değer verilmez bu ülkede.