Yüksekova'da otomobil şarampole devrildi: 1 ölü,1 yaralı

Hakkari-Yüksekova'da, kontrolden çıkan araç şarampole yuvarlandı. Yaşanan kazada saracı kullanmakta olan Murat Dara yaşamını yitirirken, 1 kişi de ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Bu havalarda herkesin dikkat etmesi gerek.
image">image

Çok kötü bir durum bu havalarda dikkatli olmak lazım gerçekten artık kış mevsimindeyiz daha dikkatli olalım lütfen. Umarım yaralı vatandaşın durumu iyidir.

Allah rahmet eylesin. ehliyet verilirken keşke bu kadar her şeyi ayrıntılı anlatılsa ve insanlar dikkat edilse de kaza oranları en aza düşse.

Allah rahmet eylesin Rabbim yakınlarına sabır versin yaralalı arkadaşa da acil şifalar dilerim. Mevsimsel olarak yol şartları çetinleşti arkadaşlar lütfen lastik vs ekipmanlarımızı tam tutalım uzun yolda hız baş belası bir şey lütfen kurallara da uyunuz.

Zorlu yol şartlarında daha dikkatli olmak zorundayız. Kazalar ihmal ve dikkatsizlik sonucu meydana geliyor. Allah rahmet eylesin. Yaralıya acil şifalar.

gerçekten çok kötü bir durum bu havalarda özellikle de karlı havalarda aşırı sürat çok can alıyor ölenlere Allah rahmet eylesin yaralılara da Allah acil şifalar versin.

Allah rahmet eylesin. Çok kötü bir durum. Karlı havalarda çok dikkatli olunması gerek. Araç için kar yağmadan kış lastiği temin edilmesi lazım.

Kimileri kış olsa da kayak yapsak der kimileri ise bunlarla uğraşır hayat işte

Çok üzücü bir haber ölen kişinin yakınlarına sabır diliyorum. Yoğun bakımdaki hasta da bir an önce iyileşir umarım.

işte kendini göstermeye başladı kar. yağmurdan ve kardan nefret ediyorum. insanların da bu havada zincirlerini takmaları gerekiyor araba lastiklerine. yoksa böyle kayıp uçmalar çok fazla gündeme gelecek. herkesin çok fazla dikkatli olması gerekiyor. Allah rahmet eylesin o kişi adına çok üzüldüm. diğer yaralı içinde şifa diliyorum. en kısa sürede sağlığına kavuşur umarım. araba takla atmış yani böyle çok içim acıdı. ailesi ne yapıyordur şimdi kim bilir.

Yola çıkarken hele de kış ayları insanlar kış lastiklerini , araba yağlarını, arabalarının kendi bakımlarını ihmal etmemeliler. İhmallerden dolayı hayatlar kaybediliyor.

Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Yaralı vatandaşımıza da acil şifalar diliyorum. Umarım bir an önce toparlanıp iyileşir. Rabbım herkesi kazadan beladan korusun…

Zaten memleketin yolları yol değil insanlar trafik canavarı bide kar trafik felan derken kazalar artmaya başladı.

Gerçekten bu kazalar çok korkunç ve üzücü haberler Allah rahmet eylesin ne diyeyim çok üzüldüm üzücü bir haber olmuş maalesef…

Allah rahmet eylesin. Kötü bir olay. Umarım tekrar yaşanmaz.

Ölen kişiye allahtan rahmet, yaralıya da acil şifalar diliyorum. Ecel gelince hiçbir şeyin önünde duramıyorsun. Hava şartları kötü malum kış mevsimindeyiz. Herkes çok dikkatli olmalı. Bir anlık dikkatsizlikle başımıza gelmeyen kalmıyor. Önlemlerimizi almalıyız.

Eskiden o bölgede çok kaza olurdu. Haberlere filan çıkardı kışları. Hakkari, özellikle Yüksekova bölgesi biraz engebeli bir arazi üzerine kurulu. Yolları da bozuk.

Allah rahmet eylesin. Hava şartları kötüyken iki kat dikkat edilmesi gerekiyor. Şaka değil bu insan hayatı.