Yüz bakımı herkes için oldukça önemlidir. Sizin için öyle mi?

Yüz bakımı herkes için oldukça önemlidir. Sizin için öyle mi? Yüzünüze krem sürer misiniz?

Yüzünüze krem sürer misiniz? Ben mesela krem sürmekten hoşlanmam.

Merhaba Lütfen kendi sorunuza cevap vermeyin. Teşekkürler.

Evet çok önmeli tabikide bende çok önem veririm buna.

Ben çok önemli buluyorum doğal olarak . En hassas yer yüzümüzdür bana göre .

Evet yüz bakımı önemlidir.Cildim aşırı kurumadıkça krem sürmem.Kaliteli,cildi kurutmayan sabunla yıkarım.

Evet benim içinde önemi büyük.Ben yüz bakımımı fazlası ile yaparım.Sabah yüzümü yıkadıktan sonra daima nemlendirici ve besleyici krem sürerim.

Yağlı bir tenim var o yüzden nemlendiriciyi yüzüme kullanmam ama tonik kullanırım. Ayda 1 kez maske yaparım.

Evet dikat ederim toplum içinde temiz ve güzel bir yüze sahip olamk güzel bir şey. Bakımını yaparım elimden geldiğince bazende fırsat buldukça krem sürmeye çalışırım

benim için de cok onemli özellikle krem kullanmaya ve maske yapmaya cok dikkat ediyorum. kullandığım maskeleri doğal kendim yapıyorum . en çok tavsiye ettiğim salatalık maskesi

Evet, yüz bakımına önem veririm. Maske, krem vs kullanırım.

Benim için çok önemli ama genellikle doğal maskeleri yani evde buluman içersinide kimyasal olmayan maskeleri uygularım düzenli bir şekilde de yaparım.

benim içinde çok önemli çunku genciz

Tabikide öyle yüzümüze ne kadar bakım yaparsak yapalım yine sivilceler lekeler oluşur düzenli ve her gün yaparsak daha güzel yüzler olur.

hayır benim yüzüm suyu haftalık banyoda görüyor önem vermem pek ona rağmen bir sivilcem bile yok :grinning:

Mümkün merbete krem ve benzeri şeyleri yüzüme sürmemeye özen gösteriyorum. Yediklerime dikkat ettikçe yüzüm de etkisini görüyorum.

Benim için önemli. Ama krem kullanmıyorum. Kendi yetiştirdiğim alovera bitkisinin özünü kullanıyorum.

Bazı kişiler için önemlidir. Fakat benim için değil. Çünkü ben doğal güzelliğe inanıyorum. Bu yüzden yüzüme makyaj yapmıyorum. Onun yerine doğal sabunlar kullanıyorum.Yüzüme bitkisel şeylerle bakıyorum. Böylece daha güzel olduğuna inanıyorum.

evet kesinlikle özellikle gençlik dönemlerinde ergenlik sivilceleri bizi baya yorar

Evet her zaman cildim için gereken temizliği yaparım, doğal maskeler yaparım ve cildime çok önem veririm çünkü bir insanın asıl güzellik unsuru yüzüdür.