Zamanı geriye alma şansınız olsa hangi zamana giderdiniz?

Zamanı geriye ama şansınız olsa hangi zamana giderdiniz?

Oğlumu ilk kucağıma aldığım ana gitmek isterdim eşi benzeri olmayan bir duygu.

1990’lı yıllara yani doğup büyüdüğüm, her şeyin daha kaliteli, daha masum ve daha eğlenceli olduğu yıllara gitmek isterdim.

1980’lere geri dönerdim. O zamanlar tam benim zamanım. O çağda yaşamak isterim.

Ben kesinlikle utandığım ve yanlış yaptığım hataları düzeltmek için o anlara giderdim.

Eğer zamanı geri alsaydın lisede okumuş olduğum zamana giderdim. Çünkü hayatımın en güzel günlerini yaşadım.

Atatürk ün zamanına gitmek isterim PAŞAMIZ ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Ü yakından tanımak isterdim.Öyle bi lider gelmeyecek bu Türkiye ye ah ah keşke eski toprak olsaydık da görseydik eskileri .

Geriye değilde ileriye almak isterdim. Oğlumun düğününü görmek için

2005 li yıllar felan çocukluğumu özledim sabah kalktığımda okula gitmek yerine patates kızartması yediğim günleri özledim

Yaklaşık 3-5 yıl önce sorulmuş olsaydı 1996-98 seneleri derdim. Hayatımda iş konusunda pişmanlık duyduğum tek karar ve Japonya’ya yerleşme ihtimalini kaçırdığım zamanlar bunlar.
Şimdi ise bunlar olmasaydı şu an olduğum kişi olamazdım diyorum.

zamanı geriye alma şansım olsa yaptığım hatalarin en başına döner o hataları yapmadan önceki zamana döner ve o hatalar hafızamda kalırsa tabi zaman yolculuğu yaptığımda o hataları asla ve asla yapmam ter temiz bir sayfa açıp tertemiz bir hayat yaşarım

Çok eskilere gitmek isterdim belki ozamanlar insanlar daha mutludur

Zamanı geri almak istesem çocukluğuma geri giderim .

üniversite bölüm tercihi yaptığım güne dönmek isterdim çünkü çok büyük hata yaptım

Öncelikle çocukluğuma dönmek isterdim. En doyamadığım zamanlarım çocukluk yıllarım

Lise son sınıfa dönmek isterdim, üniversite için yanık tercih yaptığımı düşünüyorum, tercihlerimi değiştirmek isterdim

Kesinlikle 2009 ,İlk işim Bitcoin almak olurdu.Bu günlerde villamda olurdum sanırım :frowning:

Çok güzel bir soru 2008 2009 yıllarına gitmek isterdim İlkokul yıllarıma yani insan büyüdükçe dertleri de sıkıntıları da aynı oranla hatta daha fazla büyüyor

5 yaşıma dönerdim nedeni yok ama onu istiyorum

Bende çocukluğuma dönmek isterdim hayatımın en güzel yıllarıydı be hayata yeni başlardım yaptığım tercihlerim farklı olurdu.